czwartek,

(116. dzień roku)

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 kwietnia 2018 r.

·   Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

·   Dzisiaj Uroczystość Odpustowa ku czci św. Wojciecha w Lidzbarku. Suma Odpustowa o godzinie 1230.

·   Jutro Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

·   We wtorek Msza św. z modlitwami do św. Jana Pawła II.

·   W środę św. Marka Ewangelisty, święto.

·   W środę młodzież naszej parafii otrzyma Sakrament Bierzmowania w kościele św. Wojciecha w Lidzbarku o godzinie 1800.

·   W środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 800.

·   W piątek Msza św. z Koronka do Miłosierdzia Bożego.

·   W piątek wyjątkowo Msza św. o godzinie 1600.

·   Zachęcam do czytania tygodnika katolickiego „Niedziela” z dodatkiem diecezjalnym.

·   Dnia 28 kwietnia odbędzie się pielgrzymka do Niepokalanowa na spotkanie wspólnot i osób modlących się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. Koszt 40 zł. Zapisy w parafii św. Wojciecha.

Czwartek, IV Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni