piątek,

(293. dzień roku)

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 października 2017 r.

·    W związku z malowaniem kościoła w tygodniu nabożeństwo różańcowe i Msza św. będą odprawiane w szkole, w niedziele w świetlicy w Wąpiersku.

·    Zapraszam codziennie na  nabożeństwo różańcowe o godzinie 1630 następnie o 1700 Msza św. W niedzielę po Mszy św. o godzinie 900. Za odmówienie części różańca w kościele można uzyskać odpust zupełny. Dzieci zapraszam na różaniec szczególnie we wtorki i czwartki a obowiązkowo dzieci przygotowujące się do I Komunii św..

·    Jutro przypada 39 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

·    We wtorek wspominamy św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

·    W środę święto św. Łukasza Ewangelisty. Dzień Modlitw w intencji pracowników Służby Zdrowia.

·    W środę razem z różańcem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

·    W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

·    W przyszłą niedzielę w ramach Tygodnia Misyjnego będziemy gościć w parafii Siostry Miłosierdzia z loterią fantową. Środki z tej loterii przeznaczone są na misje.

·     „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone na kolekcie gospodarczej.

·    Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Można składać wypominki za zmarłych jednorazowe i całoroczne. Za zmarłych podanych w wypominkach jednorazowych będę się modlił 2 listopada o godzinie 830 i 1630. Za zmarłych w wypominkach całorocznych będę się modlił w każdą niedzielę o godzinie 900 i 1100 od  5 listopada 2017 r do 28 października 2018 r. Ofiary składane na wypominki przeznaczone są na malowanie kościoła.

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Czytania: