niedziela,

(204. dzień roku)

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

23 lipca 2017 r.

·   Dzisiaj rozpoczynamy XVIII Tydzień św. Krzysztofa. Modlimy się za kierowców, podróżujących a szczególnie pracujących na Misjach i o bezpieczeństwo na drogach. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświecenie pojazdów. Przy tej okazji w przyszłą niedzielę w ramach akcji MIVA polska zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy - ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr.

·   We wtorek  św. Jakuba Apostoła święto. Święto patrona Jelenia. Zapraszam na Mszę św. w intencji mieszkańców Jelenia o godzinie 1900.

·   W środę Joachima i Anny rodziców NMP dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków, emerytów i najstarszych parafian.

·   W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

·   W sobotę św. Marty.

·   1 sierpnia z Działdowa wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Potrwa ona 12 dni. Przewodnikiem grupy jest Ks. Marcin Szlesiński, biuro pielgrzymki w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, Plac Biedrawy 3 w Działdowie.

Niedziela, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Szesnasta Nied

Czytania: