poniedziałek,

(176. dzień roku)

NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA

24 czerwca 2018 r.

·   Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa. Do soboty razem z Mszą o godzinie 1800.

·   W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, Głównej Patronki Diecezji.

·   W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

·   W czwartek św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

·   W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Za posługiwanie się krzyżem, różańcem, medalikiem pobłogosławionym przez Ojca Świętego lub biskupa można uzyskać odpust zupełny. Pod warunkami: stan łaski uświęcającej i modlitwa „Wierzę w Boga”. W piątek nie ma postu.

·   W przyszłą niedzielę 1 lipca 2018 r. odbędą się  zawody triathlonowe. Z powodu całkowitego zamknięcia szosy z Lidzbarka do Koszelew. Msze św. o godzinie 700 i 1800.

·   W przyszłą niedzielę i poniedziałek odpust Nawiedzenia NMP w Lubawie-Lipach szczegółowy plan uroczystości na plakacie i biuletynie parafialnym.

·   W przyszłą niedzielę z Lidzbarka organizowana jest pielgrzymka rowerowa do na uroczystości odpustowe do Lubawy-Lip. Zachęcam do udziału. Wyjazd z Lidzbarka sprzed kościoła św. Wojciecha o godzinie 1030 lub z Kiełpin koło szkoły około godziny 1115. Powrót około godziny 2100. Niezbędne do wyjazdu jest sprawny rower, kamizelka odblaskowa, znajomość numeru Pesel.

·   Dzieciom i młodzieży szkolnej życzę pięknych wakacji, odpoczynku, bezpieczeństwa i wielu łask Bożych.

Poniedziałek, XII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni