niedziela,

(176. dzień roku)

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

18 czerwca 2017 r.

·   Do czwartku trwa oktawa Uroczystość Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godzinie 1100.

·   W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

·   W czwartek od 1600 do 1630 spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego.

·   W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświecenie wianków.

·   W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, pracowników szkoły o godzinie 800

·   W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Na zakończenie Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa, akt ofiarowania się Najświętszemu Sercu Jezusa i procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

·   W piątek dzień Ojca. Zapraszam na Mszę św. aby w modlitwie podziękować Bogu za naszych Ojców.

·   W sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

·   W sobotę Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Dzień odpustu w Bazylice Katedralnej w Toruniu.

·   Serdeczne dziękuję osobom biorącym czynny udział w przygotowaniach jak i w procesji Bożego Ciała.

·   W tym tygodniu przedstawiciele parafii przeprowadzą comiesięczną zbiórkę na malowanie naszego kościoła.

·   Są organizowane z dekanatu pielgrzymki: - jednodniowa w dniu 27 czerwca 2017r. wtorek do Gietrzwałdu na Ogólnopolskie spotkanie Żywego Różańca, wyjazd przed południem, powrót późnym wieczorem - druga na Jasną Górę dwudniowa  8-9 lipca 2017 r. sobota – niedziela z noclegiem koszt 120 zł na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy w zakrystii lub na plebanii.

·   Z powodu całkowitego zamknięcia szosy z Lidzbarka do Koszelew w niedzielę 2 lipca 2017 r. Msze św. o godzinie 700 i 1800

Niedziela, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dwunasta Niedz

Czytania: